Kontakt

Styrelsen

Martina Steineck
Ordförande
ordforande@orebrospexet.com

 

Ida-Mari Jakobsson
Vice ordförande
viceordforande@orebrospexet.com

 

Philippa Ahl
Sekreterare
sekreterare@orebrospexet.com

 

Allis Lilja
Producent
producent@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: 1 person, som ler

Daniel Schröder
PR chef
prchef@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: 1 person, som ler

Lina Sjöqvist
Kassör
kassor@orebrospexet.com

 

Elin Sandén

Vice kassör

kassor@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: 1 person

Johan Engelbrekt

Konstnärlig ledare
regissor@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: 1 person, som ler

Lisen Hertzman

Klubbmästare
klubbmastare@orebrospexet.com

Produktionen

 

Bilden kan innehålla: 2 personer, personer som ler, personer som sitter och skor

Jasmine Sundblad
Regissör/Manuschef
manuschef@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: en eller flera personer, personer på scen, natt och inomhus

Madelene Joelsson
Bandchef
bandchef@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: Oscar Byström, som ler

Oscar Byström
Låtchef
latchef@orebrospexet.com

Bilden kan innehålla: Marcus Haglund

Marcus Haglund
Dekorchef
dekorchef@orebrospexet.com

 

Karolina Höijer Källströms profilbild, Bilden kan innehålla: 1 person

Karolina Höijer Källström
Dekorchef
dekorchef@orebrospexet.com

 

Karin Hougbergs profilbild, Bilden kan innehålla: Karin Hougberg, som ler, närbild

Karin Hougberg
Kostymchef
kostymchef@orebrospexet.com

 

Ylva Wallins profilbild, Bilden kan innehålla: 1 person, träd, utomhus och natur

Ylva Wallin
Kostymchef
kostymchef@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: 1 person

Sofia Uddmyr
Sminkchef
sminkchef@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: 1 person

Leo Matthis-Dickson

Teknikchef
teknikchef@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: 1 person

Lisa Nilsson

Koreograf
koreograf@orebrospexet.com

 

Anna Jesperson Moras profilbild, Bilden kan innehålla: 2 personer, inklusive Anna Jesperson Mora

Anna Jespersson Mora
Körchef
korchef@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: 1 person, selfie och närbild

Sofie Hagfalk Woss
Sångchef
sangchef@orebrospexet.com

 

Philippa Ahl

Entréchef
entrechef@orebrospexet.com

 

Bilden kan innehålla: Emma Ekdahl, som ler, selfie, närbild och inomhus

Emma Ekdahl

PR-Chef

prchef@orebrospexet.com

 


Molly Lidgren
PR-Chef

prchef@orebrospexet.com